Aktuality - Tisková zpráva - Tradiční ples v Brně 11.2.2017

Představujeme vám tiskovou zprávu k Tradičnímu plesu 11.2.2017.

Tisková zpráva - Tradiční ples v Brně 11.2.2017

Kultura v Brně: Tradiční ples opět nezklamal
 
     11. února 2017, Boby centrum: Tradiční ples v Brně, který se stal nedílnou součástí plesové sezóny všech tanečních nadšenců z Brna i širokého okolí, svým čtvrtým ročníkem navázal na úspěch z předchozích let a dle ohlasů účastníků akce se povedl na výbornou. Svým návštěvníkům nabídl multižánrový program v podobě operního zpěvu, tanečních vystoupení baletu NdB či mistrů ČR společenských tanců. Obzvláště velký ohlas sklidila Hana Holišová se svým živým vstupem. Spolupořadatel akce, Taneční škola Dynamic, také představila své absolventy, kteří debutovali se svou Taneční akademií. Motivace organizátorů Tradičního plesu pramení z vášně k tanci, cílem této akce je tedy taneční obrození nejen brněnské společnosti. 
 
     Tradiční ples každoročně ctí tradici především svou orientací na kulturní vyžití, tančilo se zde doslova od první do poslední minuty, a to dokonce ve dvou sálech. V hlavním sále Laser Show Hall zaznívaly rytmy standardních a latinsko-amerických tanců v podání orchestru Night & Day band. V prostorách La Grotty zase našly útočiště mladší generace i ti, kdo byť jen na část večera upřednostnili moderní hudební styly a latino. „V letošním roce jsme zaznamenali rekordní zájem o vstupenky, což nás potěšilo. Upřímně nadšeni jsme hlavně z kladných ohlasů, kterých se nám dostávalo v průběhu celého večera. Do přípravy akce jsme dali maximum a vložené úsilí se vyplatilo. Reakce lidí jsou pro nás největší motivací pustit se s nadšením do přípravy příštího ročníku.“ komentuje organizátor akce, Adam Šeda. 
 
     Nesporně nejatraktivnější pro všechny zúčastněné se stala Hana Holišová, hvězda Městského divadla v Brně a televizní show Tvoje tvář má známý hlas, jež ztrhla obecenstvo svým fantastickým výkonem. Ona sama krátce po koncertu akci hodnotila velmi pozitivně, konkrétně ji překvapila atmosféra celého plesu. “Atmosféra tady je naprosto úžasná, tančí jak mladší, tak starší. Osobně bych se takového plesu velice ráda zúčastnila nejen pracovně, ale především jako host,” dodala Holišová s úsměvem. 
 
     Nepřehlédnutelným bodem v programu byla i volba MISS Taneční, které se zúčastnily dívky z kurzů různých tanečních škol, TŠ Dynamic nevyjímaje. Děvčata se ve finále předvedla v různých disciplínách, z nichž obecenstvo nejvíce ocenilo volnou taneční disciplínu a promenádu v luxusním spodním prádle. Vítězkou se stala půvabná Magdalena Al Masany z Gymnázia Křenová, kurzistka TŠ Dynamic. 
 
     Tradičně, jako v předešlých letech, se pozornost všech upínala také k bohaté tombole, která vyústila ve zlatý hřeb večera. Část jejího výtěžku byla věnována organizaci Modrá beruška, jež se věnuje dětem s poruchou autistického spektra. Soutěžící mohli vyhrát například zájezd do slunné Kalábrie v Itálii, pánský oblek, nebo třeba smartphone. 
Letošní Tradiční ples zanechal v zúčastněných krásné vzpomínky a organizátoři se již s nadšením vrhají do příprav jeho pátého ročníku.
 
Za organizátory Tradičního plesu v Brně
Veronika Dobiášová
 

Vloženo: 12. 02. 2017

« Zpět